Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)
Průmyslový závod, signováno a datováno vpravo dole F. Gross 63, na zadní straně popsáno autorem F. Gross Průmyslový závod 1963, olej/sololit, 42 x 58 cm, nepatrně poškozený dolní okraj, lišta (Šm)
26.05.2018 - 15:00
CZK 180.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 120.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |